Išretėjus gynėjų linijai nutrūko „Wolves“ pergalių serija
2023.11.15
Lygos
Klubo

Be traumą patyrusio Rasheedo Sulaimono ir rungtynių dieną susirgusio Vaido Kariniausko likusi Vilniaus „Wolves“ komanda šeštose Europos taurės („BKT EuroCup“) rungtynėse neprilygo Venecijos „Umana Reyer“ ekipai.

Svečiai iš Italijos triumfavo 93:79 (23:20, 21:19, 25:23, 25:15), nutraukdami Vilkų trijų iš eilės turnyre laimėtų rungtynių seriją.

Nuo pirmųjų minučių „Wolves“ atsidūrė besivejančiųjų. Vaidmenyje. Kėliniu viduryje svečiai pirmavo 4 tašku pranašumu (13:9). Nors, artėjant kėlinio pabaigai, Arnas Beručka išlygino rezultatą (18:18), ketvirčio pabaigoje sėkmingiau sužaidė Venecijos ekipa – 23:20.

Antrojo kėlinio viduryje vilniečiai išsiveržė į priekį (34:32), tačiau vos tik šeimininkams nepavyko surengti rezultatyvių atakų, „Umana Reyer“ vėl persvėrė rezultatą ir ilsėtis išėjo pirmaudama 5 taškų persvara – 44:39.

Po ilgosios pertraukos Italijos ekipa nutolo 8 taškų atstumu, bet iš toli pataikė Adas Juškevičius, o „Wolves“ deficitas sumažėjo perpus (55:59). Vis tik, kėlinio pabaigą vėl kiek geriau sužaidė svečiai, kurie pirmavo 69:62.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kurią Venecijos komanda pradėjo 8 taškais be atsako. Vos devyniese žaidusiems „Wolves“ krepšininkams pritrūko jėgų pabandyti išsigelbėti.

Be iškritusių R. Sulaimono ir V. Karniausko Vilniaus komandai taip pat nepadėjo traumą besigydantis Jeffery Tayloras.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Tre‘Shawnas Thurmanas 16, Adas Juškevičius 15, Eigirdas Žukauskas ir Džordže Gagičius po 9, Arnas Beručka 8, Regimantas Miniotas 7, Kristupas Žemaitis 4. Vitalijus Kozys ir nepasižymėjo.

„Umana Reyer“ komandai Barry Brownas surinko 24, Aamiras Simmsas 16, Rayjonas Tuckeris 14 taškų..

Kitas Europos taurės rungtynes „Wolves“ žais lapkričio 12d. Hamburge, Vokietijoje, su vietos „Veolia Towers“.